Είναι στιγμές
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισοδιο 68

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 68 Empty Επεισοδιο 68

Δημοσίευση  Νικού Τρι Μάης 01, 2012 9:14 am

Πως σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο?
Νικού
Νικού
Admin

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 197
Ημερομηνία εγγραφής : 24/01/2012
Τόπος : Ηλιούπολη Αττικής

https://einaistigmes.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 68 Empty Απ: Επεισοδιο 68

Δημοσίευση  kaardoula1925 Τρι Μάης 01, 2012 11:09 am

Λοιπον δεν ξερω τι θα γινει μελλοντικα αλλα η απαγωγη εχει σεναριακα κενα.
Καλα ο Ανδρεας στον κοσμο του μ αρεσει που επιμενει κιολας
Απο την Βερα περιμενα κατι παραπανω σε ερμηνεια δεν ξερω!Μαριος τι να πω βρε αγορι μου καλα δεν βλεπεις ναι μεν γυρισε η Ναταλια αλλα δεν το χει το βλεπεις η κανεις πως δεν το βλεπεις?Θωμας-Ζωη χαχα ολα τα λεφτα πολυ γελιο τρελαινομαι να τους βλεπω μαζι.Την Μαργαριτα την λυπηθηκα σημερα ποσο φοβισμενα πηγαινε στο σπιτι της Βερας..ευτυχως την δεχτηκαν μια χαρα..Απο την αλλη και αυτος ο Φανης τοσες ωρες να τηλεφωνησει λες και εκανε την απαγωγη για κανενα σοβαρο λογο που να ζητουσε και ευρω κιολας ημαρτον!!Ζωουλα μου πως ξερεις να λες ψεμματα και καλα ξεπερασες τον Νικολα αλλα ποναει το δοντακι I love you I love you
kaardoula1925
kaardoula1925

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 131
Ημερομηνία εγγραφής : 04/02/2012
Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 68 Empty Απ: Επεισοδιο 68

Δημοσίευση  Vesper Τρι Μάης 01, 2012 9:56 pm

Ναι, η Ζωή ζηλεύει όσο πατάει η γάτα... Cool Τόσο καιρό τον έχει αδικήσει τον Νικόλα και είναι άδικο.

Η απαγωγή κ εμένα μου φάνηκε σαν δόθηκε πολύ πρόχειρα. Είναι δυνατόν πρώτα να ενημερώνεται η Λήδα και τα κανάλια και ο πατέρας του παιδιού να μην το ξέρει καθόλου κ να το μαθαίνει από την τηλεόραση; Δεν παίζει αυτό...

Έχω την αίσθηση πως αυτή τη στιγμή όλα τα ζευγάρια που πρέπει να είναι μαζί, αλλά δεν είναι, είναι δυστυχισμένα. Η Ζωή ζήλεψε που είδε τον Νικόλα με τη Βάλια, ο Νικόλας στην πραγματικότητα δεν θέλει τη Βάλια, αλλά το αποκορύφωνα φυσικά είναι η Ναταλία! Είναι δυνατόν ο Μάριος να μην κατάλαβε πως η Ναταλία υπέφερε... εκείνη την ώρα; Πάντως, η Ναταλία το πέτυχε αυτό που ήθελε αρχικά: ο Στέφανος να πάρει πίσω ό,τι του έκλεψε ο Μάριος. Για να δούμε όμως, πόσο θα αντέξει να ζει έτσι.

Την καλημέρα μου.Very Happy Κ καλό μήνα!

Vesper

Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης